Wybierz oddział

21 listopada 2022

Akcja "Szpikowa Paczka"

SZPIKOWA PACZKA!

Święta Bożego Narodzenia to jeden z najważniejszych momentów w roku. Dla każdego z nas – dla ludzi zdrowych, aktywnych, pracujących, tańczących, śpiewających, skaczących, biegających, podróżujących, piszących, czytających… Ale jest to także bardzo ważny czas dla chorych oraz ich bliskich, dla osób w kryzysie samotności. Właśnie takie osoby wspiera Drużyna Szpiku. Chcielibyśmy sprawić, aby nasi podopieczni – osoby chore na nowotwory krwi oraz ich rodziny, dzieci z Domu Dziecka i Samotnych Matek – na chwilę zapomnieli o trudzie codzienności i w pełni poczuli magię i ważność tych dni. Chcielibyśmy, by ich domy wypełnił aromat świątecznych potraw i by każdy z nich pod choinką znalazł to, o czym choć trochę marzy. I choć trudno jest nam dać im to, o czym marzą najbardziej, czyli zdrowie, dom i miłość to możemy wlać w ich serce nadzieję i ciepło, które są nieodłącznym elementem świąt.
Nie uda nam się to rzecz jasna bez Waszego wsparcia!

Co jest potrzebne?

Tak naprawdę wszystko: pościele, ręczniki, koce, zabawki, gry, artykuły papiernicze, chemia domowa typu proszki do prania, płyny do płukania, kąpania, mycia, okien, podłóg, pasty do zębów, szampony, mydła, balsamy, kremy, środku dezynfekujące. I jedzenie: kawy, herbaty, ryż, cukier, makaron, olej, oliwa, przyprawy, soki, słodycze, i inne produkty o długim terminie przydatności.

Zbieramy do 30 LISTOPADA!